Kasımda Atama Başkadır

Kasımda Atama Başkadır…Aslında Kasımda Aşk Başkadır Olmalıydı…Biz cümleyi uyarladık…Çünkü biliyoruz ki öğretmen adayları için atanmak, aşkı bulmak kadar değerli…Hiç sayılarla uğraşmayacağız…Bilenler biliyor gerçekleri…Cem Davran Altın Portakal ödül töreninde ödülü atanamayan öğretmenler için aldığını söyledi…Muhalefet liderleri öğretmen atamaları yapılsın dediler.

Atanamayan öğretmenler gazetelere ilan verdiler…Atanamayan öğretmenler…Kasımda Atama Aşkı…Verilen sözler tutulsun, öğretmen atamaları yapılsın…24 Kasım 2011…Bu tarihe öğretmen ataması yapılması çok yakışır…Kasımda Atama Başkadır…

Kasımda Atama Başkadır yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
| |

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.